Jaunumi‎ > ‎

2018.gada dalībnieku aptauja par sacensību kvalitāti

posted Apr 14, 2018, 5:39 AM by Juris Cebulis   [ updated Apr 14, 2018, 5:42 AM ]
Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad sacensību dalībniekiem (treneriem, pārstāvjiem) būs iespēja paust savu viedokli par Latvijas kausa sacensību kvalitāti, aizpildot aptaujas anketu.

Lai aizpildītu aptaujas anketu, jāiet uz LOF galveno lapu www.lof.lv un tās centrālajā daļā "LOF aktualitātes" jāspiež uz saites "Dalībnieku aptauja par sacensību kvalitāti".

Anketa ir samērā ātri aizpildāma, atbildes pamatā jānorāda, izvēloties kādu no piedāvātajiem variantiem. Ieteicams pievienot arī komentārus.
Iespējams aizpildīt anketu par visām 2018.gada Latvijas kausa, Latvijas stafešu kausa un Latvijas sprinta kausa sacensībām.

Anketa ir ērts veids, kā paust savu viedokli (gan pozitīvu, gan negatīvu) par notikušajām sacensībām rīkotājiem un LOF Tehniskajai komisijai. 

Gaidīsim Jūsu viedokļus visas sezonas garumā!
(lūdzu, norādiet savu vārdu un uzvārdu, anonīmas anketas netiks ņemtas vērā).

Paskaidrojums par saņemto atbilžu turpmāko izmantošanu

  • LOF Tehniskā komisija izmantos saņemtās atbildes sacensību analīzes nolūkiem – lai paaugstinātu sacensību kvalitāti nākotnē.
  • Aptaujas anketu saturs netiks publiskots.
  • Sacensību rīkotājiem tiks nosūtīts aizpildīto aptaujas anketu apkopojums par viņu sacensībām – anonīmā versijā – bez atbilžu autoru identifikācijas.
  • Sezonas beigās tiks publicēts vispārināts dalībnieku viedokļu apkopojums par Latvijas kausa sacensībām. 2017.gada dalībnieku viedokļu apkopojums skatāms šeit.