Ata Zariņa priekšlikumi 15.01.2014

Pāris versijas par tēmu "Karšu reģistrs"

Starp LOF dokumentiem un noteikumiem atradu "LOF sporta karšu izdošanas noteikumus" (2000) un "Nolikums par Latvijas orientēšanās sporta karšu reģistrācijas maksu" (2012).

Nekāda atsevišķa dokumenta par reģistrāciju tātad nav? Piirmajā no nosauktajiem dokumentiem piesaukta reģistrācija, kā izdošanas procedūras sastāvdaļa, pēdējais atsaucas uz statūtos definēto funkciju - kārtot reģistru, bet kaut kur joprojām nenosaukts un miglā tīts ir šī procesa patiesais mērķis. Bez tāda (vismaz man) nav saprotams - kādam ir jābūt rezultātam, un vai tāds vispār kādam ir vajadzīgs? Vienīgais reālais ieguvums no tā visa ir daļēji materializējama (cik ļoti daļēji - to zinās kasieris) apziņa, ka par reģistrāciju ir iespējams kaut ko iekasēt. Vai ir vēl kāds racionāls iemesls (ieguvums) LOFam veikt šādu reģistrāciju? Jo es saprotu ka entuziasmam un altruismam ir robežas. Kādā brīdī LOF biedriem vai kartes izmantotājam par to būs jāmaksā patiesā cena. Vai LOF biedri/kartes izmantotāji ir gatavi atbalstīt kaut ko miglā tītu, vai nevajadzīgu?

Man laiks beigt, bet sākt vajadzētu ar:

- Kāds ir karšu reģistrācijas mērķis? Vai tas saskan ar LOF (biedru) izpratni par LOF stratēģiskajiem mērķiem un tikai pēc tam, iespējams, būs skaidrs ko/kāpēc darīt.